Kwiaty za elektrograty – Castorama ze swoją akcją również w 2024

Castorama organizuje kolejną edycję akcji „Kwiaty za elektrograty”. W ramach akcji, organizator zachęca do przyniesienia zużytego sprzętu domowego elektrycznego lub elektronicznego, który wymieniony zostanie na piękne bratki.

Akcja „Kwiaty za elektrograty” odbędzie się w dniach 22-24 marca 2024 r. Więcej informacji na ten temat znajduje się TUTAJ.

Wydarzenie „Kwiaty za elektrograty” ma charakter cykliczny. Partnerzy akcji liczą na aktywny udział społeczności, aby wspólnie zadbać o środowisko naturalne i promować zrównoważony rozwój. Akcja ma na celu zachęcenie osób do odpowiedzialnego pozbywania się niepotrzebnego sprzętu, który często zawiera substancje szkodliwe dla środowiska.

Akcja zorganizowana została we wszystkich sklepach budowlanych Castorama. Maksymalna liczba bratków, jaką można otrzymać za elektrośmieci, to 10 sztuk. Za duży sprzęt AGD oraz duży sprzęt elektroniczny można otrzymać 3 kwiaty za darmo. Natomiast za mniejsze sprzęty AGD i elektroniczne przysługują 2 kwiaty. Elektronarzędzia oraz baterie (25 sztuk) można wymienić na 1 kwiat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kwiaty za elektrograty
Castorama ze swoją sztandarową akcją również w 2024. Fot. Castorama. 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *