Kto wygrał bilety? Mamy dwójkę zwycięzców – gratulujemy!

Już wiemy kto wygrał bilety na spektakl pt. „Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce” – dwójka szczęśliwców będzie mogła odebrać wejściówki przed spektaklem.

Jak już pisaliśmy wcześniej z okazji Święta Zakochanych Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza 19 lutego 2022 o godz. 18.00 do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie na zabawną komedię pt. „Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce” opowiadającą o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia. Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji “ostatecznej”. Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent.

Jest to spektakl słowno-muzyczny, gdzie nie zabraknie piosenek, tańca i bardzo wyszukanej choreografii. Obsada: Magdalena Lewińska, Dariusz Kordek, Beata Olga Kowalska, Jacek Kawalec. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Bilety w cenie 80 zł dostępne na www.kupbilecik.pl.

Zwycięzcy w losowaniu

Mieliśmy dla Państwa dwie wejściówki do rozlosowania. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, jednak tylko dwóm osobom możemy pogratulować wygranej. Oto szczęśliwcy:

Kto wygrał bilety
Kto wygrał bilety? Gratulujemy!
Kto wygrał bilety
Gratulujemy wygranej i życzymy miłej zabawy!

Zwycięzcy, w celu odbioru biletów są proszeni o zgłoszenie się przed spektaklem w punkcie kontroli biletów – proszę podać swoje imię i nazwisko (zapewne pokazać dowód osobisty) i podać gdzie Państwo bilety wygrali.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *