Kradł elektronarzędzia i materiały budowlane – teraz poszukuje go policja

Swarzędzcy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który najprawdopodobniej kradł elektronarzędzia i materiały budowlane w swarzędzkim markecie budowlanym.

Policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w związku z przywłaszczeniem mienia. Chodzi o sprzęt i materiały, które zostały skradzione z marketu budowlanego w Swarzędzu. Zdarzenie miało miejsce 28 sierpnia 2021 roku. Wartość skradzionych przedmiotów została oszacowana na niemal 3 tysiące złotych.

Mężczyzna zarejestrowany przez kamery monitoringu może mieć związek z kradzieżą. W związku z tym policjanci starają się ustalić jego tożsamość. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny z fotografii, jest proszony o kontakt z policjantami, pod numerami telefonów: 47 77 148 00 lub 47 77 148 23.

Poniżej zamieszczamy fotografie udostępnione przez policję – prezentują one mężczyznę, którego tożsamość ustalają policjanci.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kradł elektronarzędzia i materiały budowlane
Kradł elektronarzędzia i materiały budowlane – teraz poszukuje go policja

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “Kradł elektronarzędzia i materiały budowlane – teraz poszukuje go policja

  • 30 września 2021 at 10:06
    Permalink

    Czy opis pod zdjęciem: „Kradł elektronarzędzia i materiały budowlane – teraz poszukuje go policja” jest tożsamy z „Mężczyzna zarejestrowany przez kamery monitoringu może mieć związek z kradzieżą.” Jak dla mnie nie jest bo sugeruje, że osobnik na zdjęciu to złodziej. A tego przecież nie wiemy. Do poprawy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *