Koronawirus: mniej czasu na zakupy w Biedronce

Koronawirus: Biedronka wprowadza zmienia godziny otwarcia swoich sklepów.

Sieć Biedronka, z uwagi na zagrożenie, jakim jest koronawirus, postanowiła zmienić godziny otwarcia swoich sklepów. Najpóźniej do 23 marca wszystkie spośród 3 tys. sklepów w Polsce będą pracowały w godzinach od 8:00 do 20:00.

Kiedy sklepy zlokalizowane w gminie Swarzędz zmienią godziny otwarcia? Trudno stwierdzić, gdyż każdy ze sklepów ma indywidualnie przechodzić na nowy tryb pracy. Wiadomo jednak, że po 23 marca wszystkie sklepy będą otwarte w nowych godzinach.

Ponadto sklepy wprowadzą oznaczenie odległości 1 metra na podłogach w strefie kas. Pracownicy będą również zwracać uwagę na to, by w sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane dla każdego ze sklepów. Ograniczenie to jest zależne od jego powierzchni. Bądźmy w tym czasie bardziej wyrozumiali dla pracowników sklepów, gdyż przeżywają teraz wyjątkowo trudny czas. Do tego stosujmy się do ich zaleceń, gdyż mają one służyć nam wszystkim.

Jednocześnie warto przypomnieć, że prowadzone są prace nad zmianą przepisów dotyczących handlu, by przywrócić sprzedaż w niedziele.

Biedronka przygotowała też specjalną informację dla swoich klientów.

Więcej o dotychczasowych zmaganiach Swarzędza z koronawirusem przeczytasz tutaj.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *