Koncert zespołu BIG CYC w Zalasewie – wiosną, bilety już w sprzedaży

15 kwietnia 2023 roku o godzinie 19:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie odbędzie się koncert zespołu BIG CYC.

Z okazji 35 rocznicy powstania zespół zaplanował akustyczną trasę koncertową. Bilety, w cenie 80 zł, można kupić na stronie kupbilecik.pl.

BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu “unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak “Makumba” czy “Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. “Teczka” czy “Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Koncert zespołu BIG CYC
Koncert zespołu BIG CYC w Zalasewie – wiosną, bilety już w sprzedaży

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *