Kolorowy Powrót do Szkoły z ETC Swarzędz: w sobotę 3 września

Są kolorowe, mają różne kształty a dzieci je uwielbiają – mowa o niezwykle popularnej zabawce Pop It, która będzie motywem przewodnim akcji „Kolorowy Powrót do Szkoły” organizowanej przez ETC Swarzędz. W pierwszą wrześniową sobotę, centrum handlowe zaprasza zarówno młodszych, jak i starszych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami do udziału we wspólnej zabawie z sensorycznymi gadżetami, które podbiły serca dzieci! Będą balony, specjalna trójwymiarowa ścianka do zdjęć w scenerii Pop It oraz upominki – szkolne akcesoria, które otrzymamy w prezencie za zakupy dokonane tego dnia w ETC.

Z myślą o nowym roku szkolnym ETC przygotowało akcję, która pozwoli rozpocząć szkołę z uśmiechem i z pozytywnym nastawieniem! Już 3 września (sobota), w godzinach 11:00 – 19:00 w centrum handlowym pojawi się specjalne kolorowe stoisko w klimacie Pop IT, czyli sensorycznej miękkiej zabawki, w której możemy nieskończenie wiele razy wyciskać kuleczki na zasadzie przypominającej folię bąbelkową. Gadżet, który jest hitem wśród najmłodszych dodatkowo redukuje stres i uspokaja, pomaga także w utrzymaniu koncentracji.

Każdy, kto w dniu inicjatywy odwiedzi ETC będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w trójwymiarowej scenerii Pop It oraz wziąć udział w akcji wymiany paragonów na szkolne niespodzianki. Co trzeba zrobić, aby otrzymać upominek? W trakcie trwania akcji (3 września w godzinach 11:00 – 19:00) należy dokonać w sklepach zlokalizowanych na terenie ETC Swarzędz zakupów za minimum 150 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony). Następnie w dedykowanym punkcie wymieniamy paragony u hostessy na szkolną wyprawkę. Na uczniów czekają kolorowe piórniki z wyposażeniem, znajdą się tu m. in. flamastry, długopisy, ołówki czy kolorowe gumki do ścierania. Nie zabraknie oczywiście Pop It! Ulubiony gadżet najmłodszych także zostanie dołączony do upominkowego zestawu towarzysząc dzieciom w nowych szkolnych wyzwaniach i przygodach. Regulamin akcji „Kolorowy Powrót do Szkoły” dostępny jest na stronie internetowej ETC Swarzędz oraz w wydarzeniu utworzonym na profilu galerii na Facebooku.

Jaki asortyment dla uczniów przygotowały sklepy i co kupić by dobrze rozpocząć nowy rok szkolny? Po pierwsze pomyślmy o plecaku szkolnym i akcesoriach piśmienniczych, ogromny wybór tego typu asortymentu proponuje np. sklep Empik, w którym znajdziemy także wymagane podręczniki. Sklep z myślą o nowym roku szkolnym przygotował dla uczniów szeroką ofertę plecaków, zeszytów i kalendarzy. W sklepach Smyk, PEPCO, KIK, Intermarche czy Dealz zakupimy artykuły plastyczne i piśmiennicze oraz wszelkie pomoce szkolne i przedszkolne dedykowane dzieciom w różnym wieku. Drugim ważnym tematem jest ubiór oraz obuwie, czy to na zmianę do szkoły czy na zajęcia z wychowania fizycznego. Dzieci szybko rosną, a to powoduje konieczność wymiany garderoby praktycznie co roku. Liczne rabaty i ceny specjalne z myślą o uczniach przygotowały sklepy 5.10.15., Sinsay, Reporter Young czy Reserved. Sklepy te zapraszają także na zakupy stylowych ubranek z nowej kolekcji oraz kurtek i butów do szkoły dla dziewczynek i chłopców. Warto też zaopatrzyć dzieci w akcesoria dedykowane danej dziedzinie sportu czy te pozwalające rozwijać kreatywność i pasje najmłodszych. Tego typu akcesoria zakupimy m. in. w sklepach 4F, Smyk oraz Kids. Po udanym dniu możemy wybrać się razem z naszą pociechą do Pizza Hut, restauracji Olimp lub na słodką przekąskę do Piekarni „Natura”.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kolorowy Powrót do Szkoły z ETC

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *