Kolejna kradzież paliwa – policjanci ze Swarzędza poszukują sprawcy

30 października miała miejsce kolejna kradzież paliwa na stacji benzynowej w Jasinie. Funkcjonariusze ze Swarzędza proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny ze zdjęć.

30 października 2022 roku, na stacji benzynowej zlokalizowanej przy ul. Poznańskiej w Jasinie, doszło do kradzieży paliwa. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu poszukują mężczyzny, który tego dnia podjechał pod dystrybutor czarnym samochodem marki Mercedes, a następnie zatankował pojazd i odjechał bez płacenia. Koszt paliwa to kilkaset złotych.

Osobę podejrzewaną o kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Policja udostępniła zdjęcia z prośbą, by każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć lub maja jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, skontaktował się z policjantami z Komisariatu Policji w Swarzędzu pod numerami telefonu: 47 77 148 22 lub 47 77 148 00.

Jest to kolejna kradzież paliwa, która miała miejsce w ostatnim czasie na stacji w Jasinie przy ul. Poznańskiej. O poprzedniej informowaliśmy 12 listopada.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kolejna kradzież paliwa
Policjanci ze Swarzędza poszukują sprawcy. Fot. policja.
Policjanci poszukują sprawcy. Fot. policja.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *