Kabaret Moralnego Niepokoju w Zalasewie – zostały ostatnie wejściówki

8 stycznia 2023 roku w Zalasewie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Znana w całej Polsce grupa rozpocznie swój show pt. „100 procent”.

Występ kabaretu odbędzie się 8 stycznia 2023 r. o godz. 16:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie. Bilety, w cenie 85 zł, można kupić na stronie biletyna.pl lub poprzez stronę kupbilecik.pl.

Wystąpią: Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Przemysła Borkowski oraz Agata Wątróbska. Występ pt. „100 procent” to Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie.

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, artyści często stosują poetykę absurdu, stronią od tematów politycznych, ale czasami kierują cyniczne w stronę organów rządzących.

Więcej lokalnych aktualności znajdziecie TUTAJ.

Kabaret Moralnego Niepokoju w Zalasewie
Kabaret Moralnego Niepokoju w Zalasewie – zostały ostatnie wejściówki

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *