Jubileuszowy benefis Olka Gołębiowskiego – Nasz konkurs ostatnią szansą zdobycia biletów

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety wygrała Pani Felicja W.


W poniedziałek, 26 listopada o godz. 18:30 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie odbędzie się Benefis 50-lecia działalności artystycznej Olka Gołębiowskiego.

Bilety na koncert są wyprzedane. Ostatnią szansą na udział w koncercie jest udział w naszym konkursie. Pierwsza osoba która udzieli odpowiedzi na pytanie:

Wymień nazwiska co najmniej 5 gwiazd biorących udział w koncercie

i nadeśle odpowiedź e-mailem na adres redakcja@swarzedz24.pl otrzyma 2 bilety na koncert

Aleksander Gołębiowski to aktor kabaretowy z dyplomem podpisanym przez prof. Aleksandra Bardiniego. Uczestniczył w narodzinach legendarnego Kabaretu TEY i brał udział we wszystkich jego programach. Założony na bazie grupy Klops, Kabaret TEY zadebiutował 17 września 1970 roku w sali przy ul. Masztalarskiej w Poznaniu. Momentem przełomowym dla działalności Kabaretu stał się rok 1973, kiedy TEY zdobył opolską Złotą Szpilkę oraz nagrodę Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii najlepszy kabaret. Przez lata artyści bawili publiczność zabawnymi skeczami odnoszącymi się do życia politycznego i społecznego w ówczesnej Polsce. Byli popularni nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami, a kamienica przy ul. Woźnej w Poznaniu, gdzie regularnie występowali stała się miejscem kultowym. Kabaret TEY działał do roku 1988.

Listopadowy Benefis Olka Gołebiowskiego w Zalasewie będzie doskonałą okazją do przypomnienia sobie zabawnych skeczy sprzed lat, a także spotkania z artystami związanymi na przestrzeni lat z poznańskim Kabaretem TEY.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *