Joga szczęścia na trawie dla swarzędzan już w sobotę 30 lipca o 8:00

Już w sobotni poranek, 30 lipca 2022, odbędzie się kolejna sesja z cyklu joga szczęścia na trawie dla swarzędzan.

Organizatorzy zachęcają, by spędzić lato właśnie praktykując jogę. Sesja potrwa godzinę, a rozpocznie się o 8:00. Jest on organizowana jest przez Stowarzyszenie Widzieć w Pełni wraz z Urzędem Miasta i Gminy Swarzędz oraz Swarzędzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Sesja jogi odbędzie się na trawie, obok Swarzędzkiej pływalni Wodny Raj.

W sesji mogą wziąć udział osoby praktykujące oraz pragnące rozpocząć swoją przygodę z jogą. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli poczuć łączenie ruchu z oddechem, poznają podstawy budowania asan (pozycji jogowych). Będzie także ćwiczenie jogi oczu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Uczestnicy powinny zadbać o wygodny strój oraz matę do ćwiczeń. A wszyscy głodni po praktyce mogli nabyć śniadanie od Save the Planet (płatności tylko gotówką).

Zajęcia poprowadzi Natalia Przybylska. Tak opisuje siebie i swoją praktykę jogi na stronie wydarzenia na Facebooku:

„Jestem ciekawą świata kobietą, kochającą ludzi, naturę, podróże – czuję, iż wiele z nich przede mną.

Jako mama czwórki dzieci, zaangażowana zawodowo odnalazłam pasję – jest nią Joga, to podróż, z której nie zamierzam zawrócić. Joga ma moc, jest codziennością, pięknym „teraz”. Dzięki jodze pracuję nad elastycznością mojego ciała, wiedząc, iż moje myśli i emocje oraz cała moja świadomość stają się elastyczne.

Joga przenika także w mojej pracy. Z wykształcenia jestem optometrystą. Moją misją jest szerzenie dobrego widzenia. Podczas spotkań z pacjentami, zachęcam do praktyki jogi oczu

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi Vinyasa Flow. Prowadzę grupowe i indywidualne praktyki jogi, również na wyjazdach jogowych. Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Dbam o funkcjonalność asan, aby każdy czuł się w asanie dobrze, na tyle na ile pozwala ciało. Jestem zwolenniczką holistycznej praktyki, modyfikacji oraz łączenia w praktyce asan, oddechu i medytacji. Swoim podopiecznym przekazuję wiedzę tak, by praktyka rozwijała i dawała radość.

Na mojej drodze poznaję najlepszych nauczycieli jogi i pragnę się dzielić tym co dostaję. Kocham pracę z ludźmi.

Zapraszam do naszej wspólnej podróży na macie. Pooddychajmy razem. Ja już jestem za Was wdzięczna. Namaste”

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Joga szczęścia na trawie dla swarzędzan
Joga szczęścia na trawie dla swarzędzan już w sobotę 30 lipca o 8:00

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *