Jedzenie i zakupy z Glovo w Swarzędzu, czyli dostawa do domu lub biura

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta i od niedawna jedzenie i zakupy z dostawą są dostępne również w Swarzędzu. Mieszkańcy mogą składać zamówienia z sieciowych kawiarni czy restauracji, ale także lokalnych, znanych mieszkańcom jadłodajni, z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączył Swarzędz. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw lokalnych restauracji, takich jak Niebo, Muu Burger, Portofino Pełne Smaku czy Bar Asian oraz sieci restauracji McDonald’s. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Partnerem Glovo w Swarzędzu jest także sieć restauracji KFC. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej, średnio 30 minut od złożenia zamówienia przez użytkownika aplikacji. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem „CZASNASWARZEDZ”, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Warto wspomnieć, że Glovo  połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyspieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy.

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych dań czy kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi.

Czym jest Glowo?

Glovo to pionierska aplikacja delivery, łącząca klientów z restauracjami, aptekami, sklepami spożywczymi i punktami partnerskimi. Usługa “anything” pozwala użytkownikom zamówić w danym mieście wszystko, na co mają ochotę. Założone w 2015 roku w Barcelonie Glovo działa na 25 rynkach i w ponad 1300 miastach w Europie Południowej, Azji Środkowej i Afryce. Więcej informacji o Glovo można znaleźć na stronie: https://about.glovoapp.com/en/.

Jedzenie i zakupy z Glovo w Swarzędzu
Jedzenie i zakupy z Glovo w Swarzędzu, czyli dostawa do domu lub biura

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *