„Informator Swarzędzki” pocztą do domu

Papierowa edycja „Informatora Swarzędzkiego” rozprowadzana jest w sieci ponad 140 punktów handlowych na terenie gminy Swarzędz oraz w Pobiedziskach, Jerzykowie, Biskupicach oraz Kostrzynie. Wszystkie numery bieżące i archiwalne z ostatnich lat umieszczone są na naszym portalu www.swarzedz24.pl.
Systematycznie dostajemy jednak informacje od wielu naszych czytelników, że nie „udało im się zdobyć” bieżącego numeru czasopisma. Wiele osób odwiedza nas w redakcji z prośbą o numer. Nie zawsze możemy te prośby spełnić, gdyż nie zostawiamy u siebie dużej liczby egzemplarzy. Chcemy, żeby pismo trafiało możliwie szybko do naszych czytelników.
Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy chcieliby mieć możliwość czytania czasopisma w wersji papierowej, a nie zawsze egzemplarz „Informatora” udaje im się „zdobyć” w punktach handlowych przygotowaliśmy możliwość wysyłki pocztowej w cenie 4 zł/miesiąc. Jest to wyłącznie koszt opłaty pocztowej i przygotowania czasopisma do ekspedycji.
Opłatę można wpłacać na dowolną liczbę miesięcy na konto:
AUW Adach
nr 36 1140 2004 0000 3302 3371 4763
Swarzędz, Os. Czwartaków 23/1
Wysyłkę pocztową zaczniemy od najbliższego miesiąca po otrzymaniu wpłaty  od Państwa. Prosimy pamiętać o podaniu na przekazie/przelewie adresu do wysyłki oraz zaznaczeniu w tytule Przesyłka pocztowa IS. Możecie nas Państwo również poinformować mailem o wpłaceniu opłaty za wysyłkę czasopisma na adres: redakcja@swarzedz24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *