I znowu matura …

Dnia 6 maja (poniedziałek) o godz.9.00 w całym kraju, jak również w II Liceum Ogólnokształcącym w Swarzędzu przy ul. Podgórnej rozpoczęły się pisemne egzaminy dojrzałości. W tym roku szkolnym przystąpili do niego absolwenci 4 klas maturalnych. Tradycyjnie pierwszym pisemnym zdawanym przedmiotem był język polski, do którego przystąpiło 86 tegorocznych i ubiegłorocznych absolwentów liceum.

7 maja (wtorek) – o godz. 9.00 odbędzie się pisemna matura z matematyki poziom podstawowy, w której weźmie udział 98 absolwentów. Poziom rozszerzony będzie miał miejsce 9 maja (czwartek).

8 maja (środa) o godz. 9.00 odbędzie się pisemny egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym, w którym weźmie udział 87 absolwentów,  a o godz. 14.00 j.angielski poziom rozszerzony, do którego przystąpi aż 44 uczniów.

Pozostałe egzaminy pisemne i ustne będą odbywały się przez cały miesiąc maj zgodnie z przygotowanym szkolnym harmonogramem.

Drodzy maturzyści !!! W imieniu redakcji i wszystkich mieszkańców gminy życzymy Wam powodzenia na maturze i połamania piór.

Wojciech Hoffmann
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *