Hyundai i10 dla Jana Dębskiego z Sucharzewa – laureata nagrody głównej w 7. Biegu 10 km Szpot Swarzędz

15 maja w salonie samochodowym marki Hyundai firmy Ewa Szpot w Swarzędzu odbyło się przekazanie kluczyków do samochodu  laureatowi nagrody głównej Janowi Dębskiemu z Sucharzewa.

Pan Jan Dębski przyjechał po obiór samochodu z żoną Urszulą Dowiedzieliśmy się że biegać zaczął dopiero w wieku 58 lat po przebyty udarze. Przez wiele lat pracował jako górnik w kopalni oraz przy wywozie drewna z lasu.  Teraz systematycznie  trenuje i biega różne dystanse łącznie z maratonem. Oczywiście taki wysiłek wymaga systematycznego treningu, a raz w tygodniu Pan Dębski trenuje na pływalni. Warto dodać, że Pan Jan Dębski jest już 16 lat jest sołtysem w swojej miejscowości.

Wylosowany Hyundai nie będzie pierwszym samochodem w rodzinie  – na co dzień pan Dębski jeździ 30-letnim Mercedesem, a jego żona Urszula 20-letnim Citroenem. Laureat jest bardzo zadowolony ze swojego niemal „zabytkowego” Mercedesa, dlatego też Hyundai służyć będzie przede wszystkim do codziennych wyjazdów.

Pastwy Dębskim gratulujemy wygranej, życzymy zadowolenia z wylosowanego auta, a Panu Janowi wielu dalszych udanych startów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *