Gazeta Informator Swarzędzki na czerwiec 2021 już jest dostępna

Najnowsza gazeta Informator Swarzędzki, wydanie na czerwiec 2021 już jest dostępna. Można ją znaleźć za darmo w punktach usługowych i handlowych miasta i gminy Swarzędz oraz gmin sąsiednich. Nasza gazeta jest dostępna w internecie i na papierze. Oczywiście zupełnie za darmo. Miłej lektury!

Zachęcamy do czytania:

   • piszemy o absolutorium dla burmistrza
   • mówimy o dwóch bohaterach z Nowej Wsi
   • wspominamy o remoncie w markecie Lidl na ul. Polnej
   • przedstawiamy akcję przekazania pół miliona potrzebującym
   • warto zajrzeć do darmowych ogłoszeń drobnych
   • oferty najlepszych lokalnych firm 💓

Życzymy miłej lektury!

Gazeta lokalna Informator Swarzędzki na czerwiec 2021 dostępna jest za darmo na papierze oraz w internecie! Gazetę można przeczytać poniżej, lub w naszym archiwum – znajdziecie tam również wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

gazeta Informator Swarzędzki czerwiec

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *