FootballPro Cup Masters VIII już za miesiąc!

Piękne bramki, niepowtarzalne zagrania, prawdziwa pasja i zaangażowanie. Mowa o VIII już edycji międzynarodowego turnieju FootballPro Cup Masters VIII. Już 3 czerwca na nowoczesnym kompleksie sportowych boisk przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie, zmierzą się ze sobą najlepsi zawodnicy z całej Polski.

Turniej FootballPro Cup Masters to idealna okazja dla młodych adeptów futbolu, aby zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z różnych zakątków Polski. W turnieju weźmie udział 12 drużyn w roczniku 2008 i 12 drużyn w roczniku 2009 podzielonych na dwie grupy.

Pierwsza edycja turnieju FootballPro Cup Masters odbyła się w styczniu 2014 roku. Wysoki poziom sportowy i organizacyjny, nowoczesna formuła zawodów, która niewątpliwie sprawdziła się na tego typu imprezie sportowej, zacięta rywalizacja w duchu fair play oraz zadowolenie młodych piłkarzy stały się kolejnym impulsem do zorganizowania następnych edycji. – mówi Dyrektor Sportu, Marek Pawłowski.

W najbliższej edycji turnieju, nie zabraknie piłkarzy z takich klubów jak:

  • Olympic Wrocław
  • Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław
  • Akademia PIłkarska Reissa
  • Akademia PIłkarska Falubaz

– Tego typu zawody są dla młodych piłkarzy niesamowitym przeżyciem. Dla nas, szkoleniowców to znakomita okazja do konfrontacji postępów w rozwoju zawodników, a także możliwość do porównania obranej drogi w kwestii metodologii szkolenia. Każdy z nas – zarówno piłkarz jak i trener uczestniczący w turnieju, zyskuje cenne doświadczenie, które przekłada się na codzienną pracę wspomina Marek Pawłowski, organizator turnieju z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa.

Wszystkich fanów sportowych wrażeń zapraszamy już 3 czerwca o godzinie 9:00, w Baranowie przy ul. Wypoczynkowej 93A.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *