Festyn charytatywny Pomoc dla Helenki już w niedzielę w Karłowicach

Już w najbliższą niedzielę, 5 września o godzinie 14:00, zacznie się festyn charytatywny „Pomoc dla Helenki” – organizatorzy będą zbierali środki dla malutkiej dziewczynki zmagającej się z ciężką chorobą.

Festyn charytatywny „Pomoc dla Helenki” to dobra okazja, by wesprzeć rehabilitację i leczenie dziewczynki. Helenka urodziła się 1 sierpnia 2021. Przyszła na świat chorując na wrodzoną łamliwość kości. Walczy o życie każdego dnia i robi to niezwykle dzielnie. I to mimo że urodziła się już z licznymi złamaniami. Pisaliśmy o dzielnej dziewczynce wcześniej (zobacz tutaj), na rzecz której jest prowadzona zbiórka na portalu siepomaga.pl.

Podczas festynu przewidziano sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będzie muzyka, dmuchany zamek, przyjedzie straż pożarna. Będzie się można przejechać quadem, czy obejrzeć pokaz iluzjonisty. I na pewno nikt nie będzie głodny – kto będzie chciał, będzie mógł się najeść do syta dań z grill, grochówki, chleba ze smalcem. Pojawi się food truck z kebabem, ale miłośnicy słodkości też nie będą zawiedzeni.

Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie i zachęcamy do wsparcia malutkiej Helenki w jej walce o zdrowie! 💗 💗 💗

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Festyn charytatywny Pomoc dla Helenki

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *