Ekipa Leroy Merlin Swarzędz znów sprzątała świat, tym razem w Poznaniu

14 września 2023 ekipa ze sklepu Leroy Merlin Swarzędz we współpracy z pracownikami Leroy Merlin Posnania, wzięła udział w organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia akcji Sprzątanie Świata 2023 w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia było miasto Poznań. Akcje terenowe odbywały się w dniach 14-17 września i były rozlokowane na terenie całego Poznania. Drużyna LM Swarzędz-Posnania zgłosiła swój udział poprzez formularz i wybrała tereny przy stawie Browarnym.

– Posprzątaliśmy tereny zielone, w tym las, przydrożne rowy oraz parkingi leśne na w/w terenie. Na zdjęciach nasze ekipy i zebrane odpady, które można było znaleźć wszędzie, szczególnie przy drodze. Pragnęlibyśmy, by kiedyś wolontariusze nie mieli co zbierać, a worki były puste. Mamy głęboką nadzieję, że z roku na rok świadomość ludzi nt. ochrony środowiska będzie wzrastać, a samodyscyplina spowoduje, że zaczniemy naprawiać to co zepsuliśmy na naszej planecie – mówi Marcin Krzyżaniak z Leroy Merlin Swarzędz.

Uczestnicy akcji skorzystali z zaproszenia, które było udostępnione na portalu epoznan.pl. To nie pierwszy raz, gdy ekipa Leroy Merlin Swarzędz wzięła udział w akcji sprzątania świata (pisaliśmy o tym wcześniej). Bardzo doceniamy działanie wolontariuszy swarzędzkiego Leroy Merlin i dziękujemy za wszystkie starania, by nasze otoczenie było czyste i zachęcało do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Ekipa Leroy Merlin Swarzędz
Ekipa Leroy Merlin Swarzędz znów sprzątała świat, tym razem w Poznaniu
Niestety, było co zbierać
Ekipa Leroy Merlin Swarzędz
Choć praca ciężka, to wolontariuszom humory dopisywały
Ekipa Leroy Merlin Swarzędz
Dziękujemy wolontariuszom z Leroy Merlin Swarzędz i Leroy Merlin Posnania

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *