Czerwcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego: już dostępne

Z radością przekazujemy Państwu czerwcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego – numer 6 (295)/2024. Miesięcznik drukowany można znaleźć w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich – Pobiedziska, Kostrzyn i Kleszczewo. Informator Swarzędzki ukazuje się w formie papierowej, ale również internetowej. Gazeta jest w Swarzędzu od 24 lat i od samego początku jest bezpłatna. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

Co znajdziemy w czerwcowym numerze Informatora Swarzędzkiego:

   • pojedziemy kolejową obwodnicą Poznania,
   • program Dni Swarzędza 2024,
   • Rada Miejska już działa,
   • SP nr 4 „zrobiła porządek w szafie”,
   • jak zawsze – szeroka oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z czerwcowym numerem miesięcznika i życzymy miłej lektury!

Czerwcowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 24 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy także do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie na naszych stronach.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Można je zamieścić za pośrednictwem naszego portalu (kliknij tutaj).Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe.

Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Czerwcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego
Czerwcowe wydanie Informatora Swarzędzkiego: już dostępne

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *