Castorama zaprasza dzieci na warsztaty Majsterkowo z Mikołajem: 9.12.

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia, Castorama zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat na bezpłatne mikołajkowe warsztaty Majsterkowo. W ramach spotkania najmłodsi będą mogli samodzielnie stworzyć ozdoby i stroiki świąteczne. Na zajęcia nie obowiązują zapisy.

Castorama zaprasza dzieci już w sobotę w godzinach 11:00-16:00 na mikołajkowe warsztaty Majsterkowo. To wyjątkowa okazja, aby w kreatywny sposób rozpocząć przygotowania do nadchodzących świąt. Pod opieką doświadczonych specjalistów z Castoramy, młodzi uczestnicy będą mogli wykorzystać drewno, papier czy styropian, aby stworzyć własnoręcznie świąteczne ozdoby i stroiki. Wykorzystanie tych materiałów, które zazwyczaj trafiają do kosza, daje im drugie życie. Ta metoda inspiruje do myślenia o recyklingu i upcyclingu oraz uczy troski o planetę.

Majsterkowo z Mikołajem to doskonała okazja, by w wyjątkowy sposób rozpocząć świąteczne przygotowania, rozwijając przy tym kreatywne myślenie i zdolności manualne naszych dzieci. Serdecznie zapraszamy najmłodszych z całej Polski do wzięcia udziału w tej świątecznej przygodzie – powiedział Łukasz Konior, prowadzący zajęcia Majsterkowo.

Mikołajkowe warsztaty Majsterkowo odbędą się 9 grudnia w godzinach 11:00 – 16:00 w całej Polsce z wyłączeniem sklepów: Castorama Warszawa Grochowska, Brico Depot Puławy, Castorama Smart w Mławie i Ostrowie Wielkopolskim oraz Castorama Express Ursus.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Castorama zaprasza dzieci na warsztaty
Castorama zaprasza dzieci na warsztaty Majsterkowo z Mikołajem: 9.12.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *