Black Friday w ETC Swarzędz, czyli super okazje przed Świętami!

Jak co roku listopad to miesiąc spod znaku „czarnych” okazji, super promocje znajdziemy również w sklepach ETC Swarzędz – black Friday. Już teraz warto pomyśleć o swoich portfelach i zadbać o przedświąteczne zakupy w najlepszych cenach. W listopadzie i grudniu klienci ETC Swarzędz mogą liczyć na obniżki nawet do 70%. Produkty spożywcze, dekoracje świąteczne, kosmetyki czy ubrania to tylko część asortymentu, który znajdziemy w korzystniejszych niż zwykle ofertach. Centrum zaplanowało też niespodziankę dla najmłodszych – bezpłatne warsztaty, podczas których po okiem animatorów dzieci własnoręcznie wykonają lampiony czy łapacze snów.

Black Friday zawita do większości sklepów w ETC Swarzędz. Wyjątkowe oferty i promocje sięgną nawet 70%. W obniżonych cenach znajdziemy ubrania, kosmetyki, produkty spożywcze czy świąteczne dekoracje.

Atrakcyjne rabaty przygotowały dla swoich klientów marki odzieżowe zlokalizowane na terenie galerii. Monnari zachęca do zakupów nawet z 70% obniżką. W Reporter Young w korzystanej cenie, niższej o 30%, uda się kupić nieprzecenione dotąd „perełki” z nowej kolekcji.  Big Star również proponuje swoim klientom 70% rabat na drugi tańszy produkt. Garderobę uzupełnimy bielizną z Kik tańszą o 10%, ale to nie jedyne oferty promocyjne, przygotowane przez ten sklep. O 10% mniej zapłacimy również za słodycze i perfumy, a za dekoracje świąteczne otrzymamy rabat sięgający nawet 20%.

Ciekawą promocję proponuje również drogeria Natura. Tu też zaopatrzymy się w kosmetyki w korzystnej ofercie. Kupując 3 produkty firmy Botanic, za najtańszy zapłacimy jedynie złotówkę. Jeśli ktoś w ramach świątecznych prezentów planuje zakup biżuterii lub zegarka to w takim przypadku warto udać się do salonów Yes i Swiss.  Tu z okazji Black Friday na klientów czekać będzie wybrany asortyment tańszy aż o połowę.

Już teraz warto też pomyśleć o noworocznych postanowieniach. Wśród nich często pojawia się chęć zadbania o siebie i swoje zdrowie. Naprzeciw tym obietnicom wychodzi Rubicon i UP Fitness. W salonie optycznym zlokalizowanym na terenie galerii będzie można bezpłatnie zbadać wzrok i kupić okulary w cenie obniżonej o 25%. Każdy nowy i aktualny klubowicz UP, który dokona zakupu pakietu 4 treningów personalnych, otrzyma 1 dodatkowy trening gratis. Ta oferta ważna będzie tylko jednego dnia – w piątek, 25.11.!

W swarzędzkim centrum handlowym znajdzie się też coś dla amatorów domowej rozrywki. W ramach akcji promocyjnej Canal+ zakupimy antenę satelitarną za symboliczną złotówkę.

Gdy dorośli pochłonięci będą zakupową gorączką, na dzieci czekać będzie inna rozrywka.

W ostatni listopadowy weekend w godzinach 12.00 – 17.00 w ETC Swarzędz odbywać będą się warsztaty, podczas których najmłodsi nauczą się robić kolorowe lampiony i łapacze snów – idealne własnoręcznie wykonane prezenty dla najbliższych.

Więcej informacji na temat promocji i wydarzeń odbywających się w ETC Swarzędz znaleźć można na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz na fanpage’ach na Facebooku i Instagramie.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Black Friday w ETC Swarzędz
Black Friday w ETC Swarzędz, czyli super okazje przed Świętami!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *