Bezpłatne badania profilaktyczne – daj sobie szansę!

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu oraz Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej realizują program profilaktyczny nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę” i zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne.

Projekt ma na celu zmniejszenie liczby wykrywanych nowotworów dopiero na późnym etapie zaawansowania. Można to osiągnąć poprzez bezpłatne badania profilaktyczne dla osób będących w grupie wiekowej 40-65 lat, edukację i podniesienie świadomości na temat szczególnych objawów – bardzo często lekceważonych i ignorowanych przez pacjentów, do których zaliczamy przewlekły ból gardła, chrypka, ból ucha niezwiązany z stanem zapalnym ucha środkowego, pieczenie języka, niegojące się owrzodzenia oraz uczucie zawadzania podczas połykania.

Pacjentów, którzy zaobserwowali u siebie wymienione objawy i czują się zaniepokojeni tym faktem zachęcamy do rejestracji pod nr tel. 503 414 178

Badania są finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego i wdrażane w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dlatego dla pacjentów są bezpłatne. Odbywają się poza tradycyjną kolejnością, a maksymalny czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie. Diagnostyka realizowana jest w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 49.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

bezpłatne badania profilaktyczne

 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *