Arvato Supply Chain Solutions w Polsce – Twoje pewne zatrudnienie z umową o pracę, atrakcyjną ofertą benefitową i zgranym zespołem

Firma Arvato Supply Chain Solutions stawia człowieka zawsze na pierwszym miejscu, a teraz poszukuje pracowników do swojego zespołu.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim firmą, która stawia na ludzi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 85 tysięcy pracowników. Jesteśmy globalnym liderem zarządzającym łańcuchem dostaw.
W Polsce nasze centra logistyczne zlokalizowane są w trzech województwach: wielkopolskim, mazowieckim, łódzkim.

Każdego dnia, dzięki naszej pracy wysyłamy tysiące paczek, które trafiają do odbiorców w ponad 22 krajach. To możliwe dzięki naszemu podejściu do pracy, które opiera się na zaufaniu i budowaniu pozytywnych relacji. #wysyłamypozytywneemocje

Jeśli szukasz pracy i chcesz pracować w firmie, która stawia ludzi na pierwszym miejscu Arvato Supply Chain Solutions jest dla Ciebie. Posiadamy 16 centrów logistycznych,  dzięki czemu możesz pracować i rozwijać się blisko swojego domu.

Co nas wyróżnia?

Chcemy, aby każdy w naszej firmie czuł, że Arvato Supply Chain Solutions to pewne zatrudnienie, dlatego oferujemy umowę o pracę i robimy to już od pierwszego dnia współpracy:

“Przychodząc do Arvato dostałam umowę o pracę na 3 miesiące i to już od pierwszego dnia.”  – Bożena, Pracownik Magazynu

 Poza umową o pracę w Arvato Supply Chain Solutions czeka na Ciebie prosty i – co ważne -sprawny proces rekrutacyjny:

„Ja aplikowałam na wiele ofert, ale tylko w Arvato odezwali się na drugi dzień. Wszystko było dokładnie opisane.Patryk, Pracownik Magazynu
Żeby dołączyć do naszego zespołu wystarczy chęć do pracy, nie musisz przygotowywać CV.

Co oferujemy?

Poza umową o pracę na start, szybkim i prostym procesem rekrutacyjnym, dołączając do Arvato Supply Chain Solutions zyskujesz dostęp do szerokiej oferty benefitowej, o której więcej możesz dowiedzieć się klikając tutaj . Benefitem, który szczególnie może Cię zainteresować jest bezpłatny transport do i z pracy. Dokładną listę tras autobusów znajdziesz na naszej stronie.

Dlaczego warto dołączyć do Arvato Supply Chain Solutions?

Decydując się na Arvato Supply Chain Solutions wybierasz stabilne zatrudnienie na jasnych warunkach z umową o pracę. Aplikując do naszej firmy masz pewność, że odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni. W Arvato Supply Chain Solutions oferujemy pracę w systemie zmianowym, ale rozumiemy, że nie każdy ma możliwość w pracy w takim trybie. Dlatego to my dostosowujemy się do Ciebie!

– “Mam czas na bycie Babcią, na życie prywatne i swoje sprawy.” – Bożena, Pracownik Magazynu

Zobacz, gdzie możesz się rozwijać – aplikuj do Arvato bez CV.

Wejdź na stronę https://paczkaarvato.pl/ i jeszcze lepiej poznaj nas oraz możliwości, które czekają na Ciebie w Arvato Supply Chain Solutions! Więcej aktualności z życia naszej firmy znajdziesz na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/ArvatoKariera

Arvato Supply Chain Solutions

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *