Andrzejkowy Koncert Życzeń – już w sobotę 21 listopada o 20:00

Już w najbliższą sobotę 21 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na deskach „Swarzędzkiej Sceny Wirusowej” startuje wyjątkowa impreza – „Andrzejkowy Koncert Życzeń”.

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na koncert: to pierwsza taka impreza andrzejkowa, podczas której to muzyka przychodzi do Was. Obecna sytuacja nie pozwala na czynne uczestnictwo w imprezach i zabawach, ale dla Swarzędzkiego Ośrodka Kultury to nie stanowi problemu. Mamy dla Was potężną dawkę dobrej muzyki, którą zaserwuje Wam znakomity duet.

MusicBros to niezwykle doświadczony duet DJski, który w swoim zawodowym życiu zagrał niezliczoną liczbę imprez. Co ważne, są przykładem ludzi, którzy z niebywałą pasją podchodzą do tego czym się zajmują, gwarantując najwyższą jakość obsługi muzycznej bądź konferansjerskiej na każdego rodzaju imprezie. Wyróżnia ich nieszablonowa i nie zawsze oczywista umiejętność łączenia muzyki w spójną całość. Pozwala to na zabawę bez wytchnienia, bez wybijających z rytmu przerw pomiędzy piosenkami.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie możliwość przesłania życzeń, pozdrowień itd., które w czasie rzeczywistym pojawią się na ekranach telewizorów lub komputerów.

Pozdrowienia, życzenia, dedykacje należy wysłać na czacie na żywo podczas transmisji na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Swarzędzu.

Czat będzie aktywny 21 listopada od godziny 20:00

Andrzejkowy Koncert Życzeń będzie transmitowany na żywo przez Telewizję STK oraz na kanale YouTube Ośrodka Kultury w Swarzędzu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Andrzejkowy Koncert Życzeń

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *