7 października otwarcie ETC

7 października nastąpi po póltorarocznej przerwie otwarcie zmodernizowanego ETC. Oczywiście wszyscy wiemy, że galeria nie była zamknięta, gdyż normalnie działało Intermarche, Euro RTV AGD, drogeria Rossmann, sklep jubilerski Yes oraz wiele sklepów w miasteczku handlowym zorganizowanych na terenie parkinku.

Realizowane na terenie galerii prace miały na celu dostosowanie obiektu do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy pragną   mieć podobny, a nawet wyższy standard robienia zakupów niż w innych, oddanych w ostatnich latach galeriach handlowych. Warto zwrócić również uwagę, że klienci pragną nie tylko robić zakupy, ale sympatycznie spędzić czas, zjeść coś dobrego czy wypić kawę.
Dla zwiększenia komfortu zakupów całkowitej zmianie ulegnie układ komunikacyjny wewnątrz obiektu. Funkcjonujące dotychczas odrębne budynki zostaną połączone i zadaszone, dzięki czemu pojawią się powierzchnie wspólne oraz przestronne pasaże ułatwiające poruszanie się po centrum. Zmieniony zostanie również układ lokali, popjawi się strefa gastronomiczna, poprawie ulegnie również standard budynku, który otrzyma nową elewacje. Cały budynek będzie klimatyzowany, powiększony zostanie również parking, który będzie mieć 1000 bezpłatnych miejsc.

W nowym ETC będzie większość dotychczasowych najemców, pojawią się również nowi. Pod koniec  września trwają jeszcze rozmowy z ostatnimi chętnymi do prowadzenia działalności handlowej w obiekcie. Warto dodać, że właściciele obiektu myślą o dalszej jego rozbudowie i otwarciu w niedalekiej przyszlości kina w Swarzędzu z 4 salami projekcyjnymi.  Po modernizacji obiekt rozpocznie działalność 7 października, jednak tego dnia nie wszystkie sklepy będą już otwarte. W wielu trwać będzie jednak jeszcze urządzanie wnętrz i przygotowania do rozpoczęcia działalności handlowej.Jak będzie wyglądać zmodernizowany obiekt mogli przekonać się dziennikarze, którym 18 września zaprezentowano modernizowane ETC. Państwu pokazujemy kilka zdjęć z tej wizyty.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *