26 czerwca startuje XXIV Rodzinny Rajd Miasteczka Samochodowego Szpot

Na miesiąc przed startem ruszyły  zapisy do udziału w XXIV Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Szpot. Start tegorocznego Rajdu będzie miał miejsce w niedzielę   26 czerwca z urokliwego Rynku w Kórniku. Biuro rajdu rozpocznie pracę o godzinie 8.30, a pierwsza załoga wyjedzie na licząca około 50 kilometrów trasę o godzinie 10-tej. Zapisy przyjmowane są w salonach Miasteczka Samochodowego Szpot w Swarzędzu ulica Wrzesińska 174 i 191 oraz w Poznaniu ulica Kaliska 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00, w soboty od 7.00 do 15.00. Wpisowe od załogi, która powinna się składać z mamy, taty i minimum jednego dziecka ( o faktyczne więzy rodzinne pytań nie będzie ) wynosi 30 złotych. Nagrody tradycyjnie otrzymają  wszystkie załogi .

Na trasie, która będzie wiodła przez najciekawsze zakątki gmin Kórnik oraz Swarzędz  i mecie zlokalizowanej na terenie Miasteczka Samochodowego Szpot w Swarzędzu ul. Wrzesińska 191, organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji. Dla wszystkich uczestników będą bezpłatne badania techniczne samochodów przed wakacjami, odbędzie się tradycyjna aukcja prac członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Nie zabraknie przepysznej grochówki oraz zabaw dla dzieci.

Liczba załóg ograniczona jest do stu. O tym zatem, kto wystartuje w tej jednej z najstarszych i największych rodzinnych imprez motoryzacyjnych w Wielkopolsce decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy !

Szczegółowe informacje można otrzymać pisząc na adres m.wajer@szpot.pl oraz telefonicznie 696 429 859.