LIDER Swarzędz rocznik 2003 Mistrzem Wielkopolski 2019

Piękna piłkarska przygoda drużyny LIDERA Swarzędz 2003 nadal trwa… Po wygraniu rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, dziś w Ostrowie Wielkopolskim LIDER Swarzędz 2003, mimo przegranej 2:3, w rewanżu z miejscową OSTROVIĄ 1909 (pierwszy mecz w Swarzędzu zakończył się naszą wygraną 4:0) został MISTRZEM WIELKOPOLSKI 2019, przechodząc tym samym pierwszą rundę baraży o awans do Centralnej Ligi Juniorów.
Przed nami drugi, ostateczny etap baraży, pojedynki z ARKĄ Gdynia, 22 czerwca na wyjeździe i 26 czerwca na Stadionie Miejskim w Swarzędzu.
Jedziemy w piątek do Gdyni…, dogonić marzenia…


Piłkarze LIDERA Swarzędz rocznik 2003 efektownym zwycięstwem w meczu z CANARINHOS Skórzewo (5:0) przypieczętowali wygranie Ligi Wojewódzkiej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, robiąc to już po raz drugi z rzędu.

Mistrzowie Jesieni 2018 zostali w niedzielę, 9 czerwca Mistrzami Wiosny 2019 i w najbliższą środę, 12 czerwca, na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu zmierzą się z OSTROVIĄ Ostrów Wlkp. w pierwszej rundzie baraży o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej polskiej piłki młodzieżowej.

Zwycięzca dwumeczu (rewanż w sobotę, 15 czerwca w Ostrowie Wlkp.) zagra kolejny baraż, dający bezpośredni awans do Młodzieżowej Ekstraklasy, z najlepszą drużyną Ligi Wojewódzkiej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Zwycięstwo w lidze i awans do rozgrywek barażowych wywalczyli, pod wodzą Trenera Macieja Rybickiego: Mikołaj Chruścicki, Kacper Fornalkiewicz (k), Marcin Górczewski, Damian Jokiel, Arsen Kapustyński, Wiktor Koralewski, Dominik Kowalewski, Jan Książkiewicz, Gracjan Lewandowski, Kacper Maciejewski, Krzysztof Ratajczak, Aleksander Rybarczyk, Jakub Staszyński, Oliwier Strugalski (b), Kacper Vogel, Mateusz Wojciak i Dominik Zaborniak.

WIOSNA 2019
Liga Juniorów Młodszych B2
I Liga Wojewódzka, grupa 1
meczepunktybramki
1LIDER Swarzędz143445:18
2AP REISSA Poznań143440:17
3KANIA Gostyń143036:10
4UKS Śrem142140:26
5CANARINHOS Skórzewo141922:29
6UNIA Swarzędz141333:35
7BAMBINIS Trzcianka14715:56
8SPARTA Oborniki14310:50

 

Strzelcy bramek
Jan KSIĄŻKIEWICZ8
Kacper VOGEL8
Wiktor KORALEWSKI5
Mateusz WOJCIAK5
Dominik KOWALEWSKI4
Damian JOKIEL3
Aleksander RYBARCZYK3
Arsen KAPUSTYŃSKI2
Kacper FORNALKIEWICZ1
Kacper MACIEJEWSKI1
Krzysztof RATAJCZAK1
Jakub STASZYŃSKI1
Dominik ZABORNIAK1
bramki samobójcze rywali2

 

Asysty
Jan KSIĄŻKIEWICZ12
Kacper VOGEL7
Aleksander RYBARCZYK4
Arsen KAPUSTYŃSKI2
Wiktor KORALEWSKI2
Dominik KOWALEWSKI2
Krzysztof RATAJCZAK1
Oliwier STRUGALSKI1
Mateusz WOJCIAK1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: