Zajęcia z wizażystką w Gruszczynie – panie szykowały stylizację

8 listopada 2022 roku, w Gruszczynie, odbyły się zajęcia z wizażystką, w których wzięły udział mieszkanki sołectwa.

Zajęcia z wizażystką odbyły się w gruszczyńskiej świetlicy. We wtorek 8 listopada 2022 r. w wesołej atmosferze, panie szykowały stylizacje na imprezy andrzejkowe.

Jest to kolejne spotkanie realizowane w Gruszczynie. Odbywają się one dzięki współpracy Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich z  Wolontariatem Wielkopolskim prowadzącym projekt „Inicjatywa Seniorska” współfinansowany z Rządowego Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni + ” na lata 2021-2025 edycja 2022 ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Warto nadmienić, że to nie koniec atrakcji w Gruszczynie, a program jest naprawdę napięty! W poniedziałek 14 listopada odbędą się zajęcia z dietetyczką. 17 listopada będzie miało miejsce spotkanie dotyczące opieki nad dziećmi. 20 listopada odbędzie się VII Gruszczyński Bieg Niepodległości. To nie koniec! 24 listopada spotkają się zainteresowani rękodzielnictwem, 26 listopada odbędzie się wieczór poetycki z autorką książek i poczęstunkiem. Już w grudniu, w czwartek 1.12. będą miały miejsce zajęcia z treningu pamięci, a 8.12. ponowne spotkanie dotyczące rękodzielnictwa.

Warto podkreślić, że udział w zajęciach jest bezpłatny, a uczestniczyć w nich mogą wszyscy zainteresowani (nie tylko mieszkańcy Gruszczyna).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Zajęcia z wizażystką w Gruszczynie
Zajęcia z wizażystką w Gruszczynie – panie szykowały stylizację na imprezę andrzejkową

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *