Wydanie na luty Informatora Swarzędzkiego – na papierze i w internecie!

Ukazało się najnowsze wydanie Informatora Swarzędzkiego na luty – numer 2 (291)/2024. Nasz miesięcznik jest dostępny w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich (Pobiedziska, Kostrzyn, Kleszczewo). Informator Swarzędzki wydajemy w formie papierowej oraz w wersji internetowej. Informator ukazuje się już od 24 lat i niezmiennie jest dostępny bezpłatnie. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

O czym przeczytamy w lutowym Informatorze Swarzędzkim:

   • Finał WOŚP w Swarzędzu znów rekordowy,
   • mamy nowych Zasłużonych dla gminy,
   • rusza Tydzień Małżeństw,
   • ulice Grudzińskiego i Pszenna zostały otwarte dla ruchu,,
   • szeroka oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydaniem i życzymy miłej lektury!

Lutowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 24 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy także do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie na naszych stronach.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Można je zamieścić za pośrednictwem naszego portalu (kliknij tutaj).Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe.

Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Wydanie na luty Informatora Swarzędzkiego
Wydanie na luty Informatora Swarzędzkiego – na papierze i w internecie!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *