W Biedronce zabrakło mleka? Jasin ma go pod dostatkiem

Swarzędz opętał koronawirus, ze sklepów znika wszystko, a kolejki do kas ciągną się niemiłosiernie. Zabrakło mleka? Nie tutaj. Mlekomat Jasin ma go pod dostatkiem. 

W ostastnich dniach wyprawy do sklepów przyprawiają o ból głowy. Tłumy, puste półki, nerwowa atmosfera. Do tego coraz większe ograniczenie handlu, już nie tylko w niedziele. Idealnym rozwiązaniem zdaje się być automatyzacja. Do handlu za pośrednictwem automatów na skalę znaną choćby z opowieści osób wracających z Japonii bardzo nam daleko. Dlatego tak cieszą i wręcz fascynują wszelkie inicjatywy ułatwiające dostęp do produktów. Tym bardziej jeśli są to produkty tak świeże i smaczne jak te dostarczane przez Mlekomat Jasin.

Mlekoma Jasin prowadzony jest przez Gospodarstwo Rolne Staszak. Mieści się on przy ul. Poznańskiej 101.

Jak podaje profil na Facebooku w mediach społecznościowych Jasina, jest to jeden z ostatnich lokalnych rolników, ale również jeden z najlepszych w regionie. Pokoleniowa tradycja oraz nowa myśl w hodowli bydła oraz w produkcji mleka.

Ceny mleka to:

3 zł za 1 litr i 1,50 zł za 0,5 litra. Jeśli nie posiadamy butelki z zamknięciem, to Mlekomat Jasin udostępnia ją za 4 zł, jest ona oczywiście wielokrotnego użycia.

Zachęcamy by spróbować, bo oprócz świeżego mleka uwielbiamy takie inicjatywy!

Inne aktualności swarzędzkie.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *