Szybkomat, czyli Leroy Merlin Swarzędz ułatwia odbiór zakupów

Market budowlany Leroy Merlin Swarzędz przygotował nowe rozwiązanie dla swoich klientów – szybkomat, czyli urządzenie do odbioru zakupów internetowych.

Miłośnicy zakupów przez internet ze swarzędzkiego marketu Leroy Merlin mają teraz możliwość skorzystania z urządzenia o nazwie szybkomat. Naturalnym i trafnym skojarzeniem są paczkomaty Inpostu. Urządzenie bowiem działa w zbliżony sposób. Teraz każdy kupujący przez internet, kto zamówi ze sklepu towar, może go odebrać samodzielnie z urządzenia stojącego przed sklepem.  Oczywiście istotne są gabaryty, trudno bowiem zamówić, dajmy na to, paletę cementu z odbiorem osobistym z szybkomatu. Jednak po drobniejsze zamówienia, nie musimy teraz czekać na pomoc działu obsługi klienta.

Zamówiony towar z odbiorem w sklepie, jeśli wyrazimy zgodę, trafia do szybkomatu. Po złożeniu zamówienia na podany w procesie zakupu numer telefonu, przyjdzie informacja SMS z kodem. Kod ten będzie konieczny do wprowadzenia w szybkomacie, by otworzyć skrytkę. Czas, w ciągu którego zakup musimy odebrać, to 48 godzin. Po tym okresie towar będzie na nas oczekiwać w dziale obsługi klienta. Takie zakupy można odebrać również w niedzielę, niezależnie od tego, czy sklep danego dnia pracuje (oczywiście, jeśli zamówimy je w dzień roboczy). Szybkomat jest zlokalizowany na fasadzie sklepu, zaraz obok bramy wyjazdowej z działu budowlanego.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Szybkomat czyli Leroy Merlin Swarzędz
Szybkomat, czyli Leroy Merlin Swarzędz ułatwia odbiór zakupów. Fot. DB.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *