Swarzędzki Bieg WOŚP i Marsz Nordic Walking – 30 stycznia 2022

30 stycznia 2022 z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się VII Swarzędzki Bieg WOŚP oraz Marsz Nordic Walking.

To już siódmy Swarzędzki Bieg WOŚP! Udział w biegu ma na celu wesprzeć cel 30 Finału Orkiestry, o którym pisaliśmy już wcześniej (zobacz tutaj). Otwarcie Marszu Nordic Walking i jego start odbędzie się o godzinie 10:00, a o godzinie 11:00 wystartuje bieg i potrwa maksymalnie do 12:15. Start i meta zlokalizowane są na Stadionie Miejskim im. M. Zaporowskiego przy ul. Św. Marcina.

Biegacze będą mieli do pokonania dystans 5 km, a chodziarze przejdą około 4 km. Jeśli ktoś się zastanawia czy wziąć udział w biegu lub marszu i jeszcze odkłada decyzję, to zdecydowanie musi się pospieszyć, ponieważ limit uczestników wynosi 500 osób. Opłata startowa za udział w biegu jest całkowicie dobrowolna i będzie można ja uiścić przy okazji odbioru pakietu startowego. Organizatorzy umieszczą przy każdym ze stanowisk tak zwaną Puszka Biegacza. Dochód z biegu będzie w całości przeznaczony na cel 30. Finału WOŚP.

Na bieg możemy się zapisać poprzez formularz internetowy – kliknij TUTAJ, a czas, by zgłosić się mamy do 26 stycznia 2022 roku. Jednak pamiętajmy, że jest limit uczestników i na starcie stanie nie więcej niż 500 osób.

Pakiety startowe uczestnicy będą mogli odebrać w dniu biegu, godz. 8:30 – 10:45, w hali SCSiR przy ul. Św. Marcina.

Szczegóły dotyczące biegu można też znaleźć w wydarzeniu na portalu społecznościowym Facebook (tutaj link do wydarzenia).

Swarzędzki Bieg WOŚP i Marsz
Swarzędzki Bieg WOŚP i Marsz Nordic Walking – 30 stycznia 2022. Fot. Wydarzenie Facebook.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *