Swarzędz: NOWE ZAKAŻENIE KORONAWIRUSEM

Swarzędz: niestety, nowe zakażenie koronawirusem – taką informację przekazał swarzędzki ratusz, to w sumie 9 przypadek. 5 osób z nich już wyzdrowiało. 

Jak już wcześniej informowaliśmy, dane dotyczące zakażeń na terenie gminy Swarzędz zostały zweryfikowane i do dzisiaj mieliśmy łącznie 8 przypadków. Z tego 3 osoby były ciągle chore, a 5 zdążyło wyzdrowieć.

Najnowsze informacje jednak wskazują, że niestety doczekaliśmy się 9 zakażenia koronawirusem na terenie gminy Swarzędz. Osoba zarażona, to pracownik służb medycznych. Aktualnie przebywa w izolatorium na terenie Poznania.

Zatem na dzień 29 maja mamy 4 aktywne przypadki zachorowań. 5 osób zdążyło wyzdrowieć, 2 chorych przebywa w izolatorium, a pozostała zarażona 2 w izolacji domowej.

Na terenie gminy Swarzędz kwarantannę odbywa 115 osób. 96 z nich, zamieszkałych pod 24 adresami znajduje się w kwarantannie pod nadzorem policji. 19 mieszkańców, zlokalizowanych pod 13 adresami odbywa kwarantannę przy wykorzystaniu aplikacji kwarantanna domowa.

Swarzędz – nowe zakażenie koronawirusem, ale i inne aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Dane statystyczne dostarczane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu można znaleźć w TYM miejscu.

Swarzędz nowe zakażenie koronawirusem

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *