Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego

Trwają zapisy na Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego w ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu. Bieg jest możliwością wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu najstarszych, poznańskich Uczelni – Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Półmaraton odbędzie się 14 kwietnia br.
W Półmaratonie 100-lecia UP mogą uczestniczyć studenci i doktoranci, obecni i emerytowani pracownicy oraz absolwenci czterech uczelni-jubilatów, a także wszyscy pozostali, dla których utworzona została kategoria „Przyjaciel Uniwersytetu”. Na najlepsze biegaczki i biegaczy w każdej z kategorii czekają pamiątkowe puchary oraz nagrody pieniężne – 3 tys. zł za miejsce pierwsze, 2 tys. zł za miejsce drugie oraz 1 tys. zł za miejsce trzecie. Wszyscy uczestnicy Półmaratonu 100-lecia UP otrzymają pamiątkowe gadżety.

Konieczne kroki! Żeby wziąć udział w Półmaratonie 100-lecia UP wystarczy jedynie zapisać się na 12. PKO Poznań Półmaraton, oraz:
1. wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaznaczając rubrykę „Drużyna klasyfikowana – Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego”,
2. poinformować organizatora o chęci uczestniczenia w Półmaratonie 100-lecia UP mailowo na adres bieg100lecie@awf.poznan.pl – podając swoje nazwisko i imię, numer startowy oraz wybraną kategorię (pracownik /student i doktorant/absolwent /przyjaciel Uniwersytetu).
Decyzję o starcie najlepiej podjąć jak najszybciej – jeszcze tylko przez niecały tydzień, do 28 lutego br., obowiązuje najniższy próg opłat – 90 zł. W kwocie tej zawiera się opłata za udział w 12. PKO Poznań Półmaratonie oraz w Półmaratonie 100-lecia UP.
Organizatorami Półmaratonu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego są Międzyuczelniany Komitet Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego oraz Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego finansowo wspierany jest przez Miasto Poznań.
Kontakt do organizatorów:
bieg100lecie@awf.poznan.pl, tel. 606 345 215
Regulamin Półmaratonu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego (pobierz)
Regulamin 12. PKO Poznań Półmaraton 2019 (pobierz) Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *