Początek roku szkolnego: Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice – powodzenia!

Poniedziałek, 4 września, to początek nowego roku szkolnego 2023/2024. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice – życzymy Wam powodzenia! Wakacje już za 10 miesięcy!

W tym roku, w większości szkół, czas nauki zaczął się później. Uczniowie nie poszli do szkół tradycyjnie 1 września, a dopiero w poniedziałek 4 września. Udało się zatem wyrwać z roku szkolnego jeszcze jeden weekend na poczet wakacji. Ale i tak, wszystko co dobre (przynajmniej dla uczniów) musiało się kiedyś skończyć. Zainaugurowany został bowiem nowy rok szkolny.

Jaki to będzie rok? Zapewne taki, jak zawsze, czyli niełatwy. Być może nastąpi zmiana na stanowisku ministra edukacji i nauki (w październiku są wybory parlamentarne), być może czekają nas zupełnie inne zmiany. Jedno jest pewne – przed nami wszystkimi szereg wyzwań.

Dlatego też, w związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego, pragniemy złożyć najszczersze życzenia wszystkim Uczniom, by mieli w sobie przez cały rok tyle uśmiechu, ile w wakacje, wszystkim Nauczycielom, by pomimo natłoku oczywistych trudności, dalej świetnie sobie radzili z opieką i edukacją dzieci i młodzieży, natomiast Rodzicom, by dzielnie znosili ponowne w ich życiu zderzenie z systemem edukacji. Wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym 2023/2024!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Początek roku szkolnego
Początek roku szkolnego: Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice – powodzenia!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *