Najnowszy listopadowy Informator Swarzędzki: przez internet i na papierze

Spieszymy z informacją: najnowszy Informator Swarzędzki, numer listopadowy (11/2022) już się ukazał. Bezpłatny lokalny miesięcznik informacyjno-ogłoszeniowy, jak zawsze jest wydawany w formie papierowej oraz internetowej. Tradycyjne wydanie można znaleźć w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz i w wybranych punktach gmin sąsiednich. W formie elektronicznej – na naszym portalu. Oczywiście bezpłatnie! Zapraszamy do lektury IS!

O czym można przeczytać w numerze listopadowym?

   • nowy dom dziecka w Swarzędzu,
   • będzie wschodnia obwodnica,
   • szykuje się duży remont w centrum miasta,
   • a w Kobylnicy już rozpoczęła się budowa tunelu,
   • nauczyciele uczą dzieci i młodzież grać w brydża,
   • a policjantem jest się również po służbie,
   • są darmowe ogłoszenia drobne,
   • także oferty lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • również ogłoszenia medyczne.

Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Najnowszy listopadowy Informator Swarzędzki można przeczytać w internecie – jesteśmy od 22 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

najnowszy listopadowy Informator Swarzędzki

 

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *