Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe: można jeszcze zgłaszać wnioski

Jeszcze do poniedziałku, 30 listopada 2020 można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe w 2020 roku dla mieszkańców gminy Swarzędz. 

Wyróżnienia i nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe przyznawane są zawodnikom osiągającym wysokie wyniki w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie. Wyróżnienie za osiągnięcie wysokich wyników sportowych może otrzymać zawodnik, który jest mieszkańcem gminy Swarzędz lub działa w klubie sportowym, mającym siedzibę na terenie gminy Swarzędz, czynnie uczestniczy we współzawodnictwie sportowym oraz godnie reprezentuje miasto i gminę Swarzędz, wykazuje nienaganną postawę sportową.

Podmioty uprawnione do składania wniosków to: stowarzyszenia kultury fizycznej, związki i kluby sportowe oraz Komisja Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Swarzędzu.

Wnioski można składać listownie na adres Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz lub osobiście – do skrzynki podawczej w holu ratusza na parterze (bezpośrednio za wejściem po lewej stronie).

Regulamin w sprawie zasad i trybu przyznawania wyróżnień i nagród za wybitne osiągnięcie sportowe oraz określenia rodzajów wyróżnień i wysokości nagród znajduje się TUTAJ

Wniosek o przyznanie nagrody lub wyróżnienia dla zawodników osiągających wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym lub krajowym znajduje się TUTAJ

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *