Muzyczne walentynki w Zalasewie

Z okazji walentynek, 14 lutego 2020 r. w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie przy ul. Jana Heweliusza 26 Ośrodek Kultury przygotował we współpracy z teatrem „O La La Teatr” muzyczny spektakl komediowy pod tytułem „Przychodzi Baba do lekarza…”

Spektakl okazał się przezabawną i inteligentną komedią muzyczną, nawiązującą tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo w akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek spowodowały, że widzowie nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

W rolach głównych wystąpili aktorzy znani z telewizyjnych ekranów czy też kina: Aleksandra Nieśpielak, Grażyna Zielińska, Adam Adamonis, Dorota Szperlak oraz Wojciech Czerwiński

Zainteresowanie przedstawieniem było ogromne a bilety rozeszły się w przeciągu kilku godzin od ogłoszenia sprzedaży.

Sala była wypełniona po same brzegi! Panowała bardzo radosna atmosfera, a zachwycona publiczność niejednokrotnie nagradzała aktorów brawami, na koniec doceniając występ owacją na stojąco.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejne, równie ciekawe wydarzenia.

fot. Beniamin Turkiewicz

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *