Mariusz Kalaga wystąpi w Zalasewie – piosenkarz i wykonawca estradowy

19 listopada 2023 w Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi Mariusz Kalaga, piosenkarz i wykonawca estradowy obdarzony wspaniałym głosem. 

Mariusz Kalaga, artysta, który często nazywany jest „Roy’em Orbisonem znad Wisły”. Brał udział w wielu festiwalach i spektaklach muzycznych w kraju i za granicą, m.in. we Włoszech, Francji, Algierii, Jugosławii, Turcji, Niemczech, Hiszpanii, Austrii, USA.

Znany jest sympatykom muzyki country z prezentacji telewizyjnych programów na „Międzynarodowym Pikniku Country” w Mrągowie na którym jest stałym bywalcem. W 2013 roku obchodził tam okrągły Jubileusz XX lecia podczas którego otrzymał tytuł „Honorowego Kowboja Miasta Mrągowa”.

Dużą popularność zyskał także dzięki uczestnictwu w różnych programach telewizyjnych m.in. „Wakacyjna Trasa Dwójki” TVP 2, „Festiwal Weselnych Przebojów” w TV POLSAT, w TVP POLONIA, w TVP Rozrywka, „Gala Piosenki Biesiadnej”, „Imiennik Dwójki” – Zbigniewa Górnego oraz w autorskim programie „Przebojowe Smaki” i „Szlagierowa Lista Telewizji TVS”.

Koncert odbędzie się w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, ul. Jana Heweliusza 26, 19 listopada 2023 r. o godzinie 16:00.

Bilety w cenach od 70 do 130 zł są dostępne na stronie kupbilecik.pl

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Mariusz Kalaga wystąpi w Zalasewie
Mariusz Kalaga wystąpi w Zalasewie – piosenkarz i wykonawca estradowy

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *