Kolejna kradzież paliwa na BP w Jasinie – policja szuka sprawcy

To już kolejna kradzież paliwa na stacji benzynowej sieci BP w Jasinie. Do zdarzenia również doszło w lipcu. Policjanci proszą o pomoc w rozpoznaniu osoby ze zdjęcia.

Kilka dni temu informowaliśmy o innej kradzieży paliwa (kliknij tutaj, by przeczytać). Do zdarzenia również doszło w lipcu, na tej samej stacji. Kradzież paliwa na stacji BP, przy ulicy Poznańskiej w Jasinie miała miejsce 21 lipca 2021 roku.

Teraz policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Według informacji policji związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której zdjęcie jest udostępniane przez policję.

Zgodnie z ustaleniami policji do zdarzenia doszło 21 lipca 2021 roku. Kierowca samochodu osobowego napełnił zbiornik paliwem i nie płacąc za nie odjechał. Zbiornik znajdował się na tylnym siedzeniu pojazdu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć – policja prosi o pilny kontakt.

Również osoby posiadające istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości zarejestrowanego kamerami monitoringu człowieka – policjanci ze Swarzędza proszą o kontakt pod numerami telefonu: 47 77 148 00 lub 47 77 148 23.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Fotografie zostały dostarczone przez policję.

Kolejna kradzież paliwa na BP
To kolejna kradzież paliwa na stacji BP w Jasinie. Fot. policja.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *