Kino w ETC już drugi raz!

Największe przeboje światowego kina zawitają do ETC Swarzędz po raz kolejny. Już w najbliższą i kolejną sobotę wieczorem, klienci ETC będą mogli wygodnie rozsiąść się z popcornem w ręku i obejrzeć dwa kultowe filmy – „Zawsze jest czas na miłość” i „Boska Florence”.

Kino do ETC zawita po raz kolejny już w dwie kolejne soboty – 11 i 18 maja. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć „Zawsze jest czas na miłość” – zabawną komedię romantyczną z Diane Keaton w roli głównej (seans odbędzie się 11.05). Tydzień później, w sobotę 18 maja, widzowie obejrzą „Boską Florence” – wzruszającą biografię Florence Foster Jenkins, okrzykniętej „najgorszą śpiewaczką świata”, w której rolę brawurowo wcieliła się Meryl Streep. Oba seanse rozpoczną się o 18.30, a za salę kinową tym razem posłuży specjalnie zaaranżowany lokal w ETC. W trakcie projekcji widzowie otrzymają bezpłatny popcorn oraz inne smaczne przekąski.

Wejściówki na pokazy filmowe są bezpłatne. Aby je zdobyć, należy w dzień poprzedzający seanse (tj. piątki, 10 i 17 maja) zrobić zakupy w sklepach ETC Swarzędz na łączną kwotę min. 100 zł i odebrać podwójne zaproszenia na film. Liczba miejsc jest ograniczona, a o ich uzyskaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kino w ETC to cykl, zapoczątkowany w maju 2018 roku. Podczas pierwszej edycji seanse organizowany były w formule kina samochodowego i przyciągnęły liczną rzeszę mieszkańców Swarzędza, którzy mogli obejrzeć m.in. „La La Land” i „Przełęcz Ocalonych”. W tegorocznej odsłonie pokazy kinowe przeniosą się do wnętrza ETC, do jednego z lokali, który zostanie wyposażony w profesjonalne nagłośnienie oraz filmowy ekran, a widzowie w komfortowej i wygodnej atmosferze będą mogli oddać się oglądaniu filmów.

W trakcie 2. edycji „Kina w ETC” centrum będzie otwarte w regularnych godzinach – od 10.00 do 21.00. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/280297089521102/.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *