Już za tydzień ćwierćfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019!

Już 9. marca w NOVOTEL Centrum Poznań (plac Andersa 1) o godzinie 19:00 rozpocznie się ćwierćfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019! Blisko 110 kandydatek z całej Wielkopolski zaprezentuje się przed jury i zebranymi gośćmi, by starać się o awans do półfinału najbardziej prestiżowego i jedynego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim.

Podczas wydarzenia po raz pierwszy odbędzie się również prezentacja finalistów konkursu Wielkopolski Mister! 17 kandydatów do tytułu najprzystojniejszego mieszkańca Wielkopolski zaprezentuje się przed zebraną publicznością!

Prowadzącym galę będą Wacław Tomalak (project manager konkursu) wraz z Kornelią Taczałą – Miss Wielkopolski Nastolatek 2013.

Obecnie trwa głosowanie za pomocą, którego 3 kandydatki w każdej kategorii wiekowej mogą uzyskać awans do półfinału dzięki głosom publiczności! Głosowanie odbywa się z wykorzystaniem faceobok’a, instagrama oraz SMS. Szczegóły na stronie www.wielkopolskamiss.pl/glosowanie-SMS/

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą jeszcze zakupić bilety https://cwiercfinal-wielkopolskamiss.evenea.pl


Lista kandydatek

Adrianna Borowczyk Domachowo gostyński Wielkopolskie 168 2003
Agata Jarosz Świdnik świdnicki Lubelskie 171 1997
Agata Jarzina Poznań poznański Wielkopolskie 174 2000
Agata Kawala Solec wolsztyński Wielkopolskie 178 1999
Agata Panfil Rajsko kaliski Wielkopolskie 170 2000
Agata Sołtysińska Koło kolski Wielkopolskie 167 1996
Agnieszka Banaszak Krzyż Wielkopolski czarnkowsko-trzcianecki Wielkopolskie 178 1996
Agnieszka Kaczocha Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 167 1999
Agnieszka Obuchowska Poznań poznański Wielkopolskie 178 1992
Aleksandra Kusztal Osiek Wielki kolski Wielkopolskie 169 2002
Aleksandra Berek Tylewiec wschowski Lubuskie 175 2000
Aleksandra Mucha Wałcz wałecki Zachodniopomorskie 165 1998
Aleksandra Wilczura Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 174 1997
Aleksandra Winiecka Gąsawa żniński Kujawsko-pomorskie 167 2001
Aleksandra Zdzinska Zielona Góra zielonogórski Lubuskie 168 1994
Alicja Janik Koninko poznański Wielkopolskie 164 1999
Alicja Kubasik Kalisz kaliski Wielkopolskie 177 2004
Amelia Kajdan Sulęcinek średzki Wielkopolskie 175 2002
Amelia Witoń Żydów kaliski Wielkopolskie 174 2003
Angela Andrzejak Kępno kępiński Wielkopolskie 168 2002
Anna Domagała Poznań poznański Wielkopolskie 180 2000
Anna Dybowska Sadlno koniński Wielkopolskie 177 2002
Anna Milczarek Zielona Góra zielonogórski Lubuskie 180 1999
Anna Maria Walewska Gostyń gostyński Wielkopolskie 176 1996
Antonina Wasielewska Września wrzesiński Wielkopolskie 179 2002
Daria Barambas Bydgoszcz bydgoski Kujawsko-pomorskie 174 1993
Daria Brzozowska Zielona Góra zielonogórski Lubuskie 167 2000
Daria Wieruszewska Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 170 2000
Eliza Lisowska Wroniawy wolsztyński Wielkopolskie 175 2001
Gabriela Maria Mierzwa Środa Wielkopolska średzki Wielkopolskie 163 1999
Iga Chuderska Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 182 1998
Ilona Ścibior Turek turecki Wielkopolskie 180 1997
Ismena Tylczyńska Kalisz kaliski Wielkopolskie 178 2003
Jesica Pyziak Ciosaniec wschowski Lubuskie 170 2000
Joanna Mataczyńska Wągrowiec wągrowiecki Wielkopolskie 175 2001
Joanna Wiechcińska Chocicza średzki Wielkopolskie 170 2002
Julia Kurdziuk Leszno leszczyński Wielkopolskie 169 2000
Julia Kwaśniewska Konin koniński Wielkopolskie 177 2001
Julia Projs Poznań poznański Wielkopolskie 176 2000
Julia Schyller Koło kolski Wielkopolskie 168 2002
Karolina Kajl Zduńska Wola zduńskowolski Łódzkie 165 2001
Karolina Krzyżanek Kościan kościański Wielkopolskie 179 1996
Karolina Małgowska Wielowieś ostrowski Wielkopolskie 168 2000
Katarzyna Dobrowiecka Kostrzyn nad Odrą kostrzyński Lubuskie 172 1999
Klaudia Chatkowska Poznań poznański Wielkopolskie 170 1999
Klaudia Grabarek Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 170 2003
Klaudia Kajl Zduńska Wola zduńskowolski Łódzkie 173 1996
Klaudia Kanafa Golina koniński Wielkopolskie 175 1993
Klaudia Mazur Krzyż Wielkopolski czarnkowsko-trzcianecki Wielkopolskie 167 1998
Klaudia Sobieraj Koło kolski Wielkopolskie 173 1998
Klaudia Wolska Czerminek pleszewski Wielkopolskie 180 1999
Kornela Zaborowska Zieleniec żarski Lubuskie 167 1998
Laura Juskowiak Leszno leszczyński Wielkopolskie 170 2003
Lidia Gawlak Gniezno gnieźnieński Wielkopolskie 163 1997
Łucja Biadała Pleszew pleszewski Wielkopolskie 173 2000
Magdalena Dziubich Konin koniński Wielkopolskie 182 1991
Magdalena Szymanek Środa Wielkopolska średzki Wielkopolskie 177 1998
Maja Najdek Kępno kępiński Wielkopolskie 170 2004
Maria Kurylo Warszawa warszawski Mazowieckie 177 1997
Maria Połczyńska Poznań poznański Wielkopolskie 170 2000
Marta Białecka Zbąszyń nowotomyski Wielkopolskie 179 2001
Marta Grobelska Poznań poznański Wielkopolskie 172 1994
Marta Zygmunt Koło kolski Wielkopolskie 172 1999
Martika Józefiak Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 178 1998
Martyna Kowaluk Poznań poznański Wielkopolskie 178 1997
Martyna Siemaszko Kamienica koniński Wielkopolskie 164 2001
Martyna Tadla Oborniki obornicki Wielkopolskie 168 2001
Milena Mikołajewicz Jezierzyce Kościelne leszczyński Wielkopolskie 171 2003
Monika Wróbel Konin koniński Wielkopolskie 177 1997
Monika Gronek Stężyca gostyński Wielkopolskie 175 2001
Monika Wiśniewska Nowy Tomyśl nowotomyski Wielkopolskie 170 2003
Nadia Nowicka Ostrów Wielkopolski ostrowski Wielkopolskie 175 2003
Natalia Mikołajczak Środa Wielkopolska średzki Wielkopolskie 168 2000
Natalia Piątek Poznań poznański Wielkopolskie 175 2004
Natalia Strzelczyk Stare Bojanowo kościański Wielkopolskie 172 1999
Nikola Pogorzelska Leszno leszczyński Wielkopolskie 170 2004
Olena Boiko Poznań poznański Wielkopolskie 172 1998
Oliwia Hanas Turkowy kępiński Wielkopolskie 180 2001
Oliwia Miler Leszno leszczyński Wielkopolskie 182 1998
Oliwia Młynarz Biadki krotoszyński Wielkopolskie 172 1999
Oliwia Nowak Słupca słupecki Wielkopolskie 172 1998
Oliwia Stawik Poznań poznański Wielkopolskie 165 2001
Oliwia Szcześniak Poznań poznański Wielkopolskie 180 2002
Patrycja Korczyńska Gliwice gliwicki Śląskie 178 1992
Patrycja Gurbiel Poznań poznański Wielkopolskie 175 1994
Patrycja Pacewicz Kalisz kaliski Wielkopolskie 175 1999
Patrycja Zmudzińska Odolanów ostrowski Wielkopolskie 167 2001
Paulina Ziglewska Krzyż Wielkopolski czarnkowsko-trzcianecki Wielkopolskie 176 1998
Paulina Prelwic Poznań poznański Wielkopolskie 167 2001
Paulina Zgoda Bydgoszcz bydgoski Kujawsko-pomorskie 174 1996
Roksana Malinowska Doruchów ostrzeszowski Wielkopolskie 173 1999
Roksana Szyszka Karmin pleszewski Wielkopolskie 176 2001
Roksana Wrzosek Bieganowo wrzesiński Wielkopolskie 163 2002
Sandra Dawidziak Kosowo gostyński Wielkopolskie 179 2001
Sara Jany Kliny kępiński Wielkopolskie 173 2001
Sara Tecław Oborniki obornicki Wielkopolskie 167 2000
Wanesa Muzolf Koło kolski Wielkopolskie 172 2001
Weronika Buczek Szczecin szczeciński Zachodniopomorskie 183 1996
Weronika Staszak Kępno kępiński Wielkopolskie 177 2002
Weronika Żukowska Grodziec koniński Wielkopolskie 173 1999
Wiktoria Matuszczak Magnuszewice jarociński Wielkopolskie 170 2004
Wiktoria Bobińska Międzyrzecz międzyrzecki Lubuskie 173 1999
Wiktoria Karkosz Rawicz rawicki Wielkopolskie 170 2001
Wiktoria Nowak Krotoszyn krotoszyński Wielkopolskie 173 1998
Wiktoria Skalska Poznań poznański Wielkopolskie 172 1999
Zuzanna Czub Sośnie ostrowski Wielkopolskie 171 2003
Żaneta Dobrowolska Września wrzesiński Wielkopolskie 172 1996



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: