Jak zawsze zabawni czyli „Kabaret młodych panów” w Zalasewie. Czy wystartują w wyborach w Swarzędzu?

W sobotnie, wczesne popołudnie, jak na występ kabaretowy w sali koncertowej w Zalasewie gościliśmy „Kabaret młodych panów”. Zabawa była przednia, a pełna publiczności sala bawiła się doskonale. Humor nie był wyrafinowany, ale doskonale trafiał do zebranej widowni.

Warto dodać, że przed spektaklem „młodzi panowie zadeklarowali chęć ubiegania się w wyborach samorządowych o władzę w Swarzędzu.

Stało się, Polska Partia Młodych Panów zgłasza swój akces do wyborów samorządowych. Ogłaszamy naszego kandydata, przedstawiamy program wyborczy!

Co najważniejsze jednak – przedstawiamy pracę u podstaw, jaką wykonuje nasz kandydat w codziennej pracy z obywatelami! Swarzędzanie (i inne ludy Polski) – do urn!O programie przedstawionym w Swarzędzu członkowie kabaretu pisali sami:

Jak informują członkowie Kabaretu, ten program pomoże rozwiązać wszystkie problemy – sprawi, że publiczność zapomni o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od każdego z nas. Musimy stać się nie tyle kowalami własnego losu, ile bogami własnego życia.

Ten spektakl nie załatwi spraw, ale da wskazówki, wiarę i siłę. Należy tylko pamiętać, że „szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie” – jak przekonywał Erich Fromm.

Jak było na spektaklu zobaczcie państwo sami na zdjęciach.Kabaret mlodych panów w Swarzędzu – fot. P. ChoryńskiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *