Ireneusz Szpot z Filarem Biznesu 2018

Wielkopolski Klub Kapitału, jedna z najstarszych organizacji zrzeszających ludzi biznesu w Wielkopolsce obchodzi 25-lecie działalności. Z tej okazji W Novotel Poznań Malta odbyła się uroczysta Gala z udziałem ponad  200 osób.
Wśród kilkunastu osób wyróżnionych podczas Gali znalazł się Ireneusz Szpot – Prezes Zarządu Szpot Sp. z o.o., od niemal 30 lat kierujący tą znaną i uznaną poznańsko – swarzędzką firmą zajmującą się sprzedażą oraz autoryzowanym serwisem aż 7 marek samochodów .
W uznaniu zasług za szczególny rozwój gospodarczy regionu otrzymał Wielkopolski Filar Biznesu 2018 .


„Z ogromną przyjemnością przyjąłem to wyróżnienie, bowiem  zostało ono przyznane przez Kapitułę , w  której zasiadają praktycy, ludzie podobnie jak ja tworzący od lat potencjał wielkopolskich firm , znający wszystkie problemy i trudności z jakimi się borykamy. Na sukces każdej firmy pracują całe zespoły, a zatem odbieram to także jako dowód uznania dla całej załogi, której przy okazji za wysiłek, codzienny trud serdecznie dziękuję . Filar Biznesu to zarówno wyróżnienie, jak  i motywator do dalszej, wytężonej pracy, bowiem każde osiągnięcie powoduje, że rodzą się marzenia o kolejnych. Mam nieodparte przekonanie, że najlepsze jest nadal przed nami” – powiedział Ireneusz Szpot.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *