Informator Swarzędzki lipiec 2021 już jest: w internecie i na papierze, jak zawsze za darmo!

Informator Swarzędzki lipiec 2021 już jest! Swarzędzkie informacje można poczytać za darmo. Gazetę znajdziecie w punktach usługowych i handlowych miasta i gminy Swarzędz oraz gmin sąsiednich, a także w internecie na stronie www.swarzedz24.pl. Miłej lektury!

Zachęcamy do czytania:

   • piszemy o podpisaniu umowy z wykonawcą tunelu w Kobylnicy
   • przypominamy sobie gigantyczną ulewę z czerwca
   • przedstawiamy listę projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok
   • wspominamy Dni Swarzędza 2021
   • są oczywiście darmowe ogłoszenia drobne
   • no i przede wszystkim informacje od najlepszych lokalnych przedsiębiorców i firm – to dzięki nim można Informator czytać za darmo! 💓

Życzymy przyjemnej lektury!

Informator Swarzędzki lipiec 2021 – gazeta dostępna jest za darmo na papierze oraz w internecie! Gazetę można przeczytać poniżej, lub w naszym archiwum – znajdziecie tam również wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Informator Swarzędzki lipiec 2021

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *