FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W sobotę 1 czerwca, od godz. 14:00 zapraszamy na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który tym razem odbędzie się na boisku za Pływalnią Wodny Raj przy ul. Kosynierów.

Wśród wielu darmowych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych, znajdą się m.in mini-łódki w basenie, karuzela, kolejka samojezdna, eurobungy, trampolina oraz oczywiście dmuchany plac zabaw z zamkami do skakania, zjeżdżalniami czy też basenem z piłeczkami. Powstaną także specjalne stanowiska z warsztatami plastycznymi, malowaniem twarzy, małym budowlańcem czy też ogromnymi grami planszowymi! Doświadczeni animatorzy zadbają o kondycję naszych pociech przeprowadzając różnego typu konkursy i zabawy ruchowe.

Nowością i zarazem niewątpliwie ciekawą atrakcją, będzie EKSPLOZJA KOLORÓW!  Czyli popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę różnokolorowych Kolorów Holi, które stworzą wielką chmurę barw!

Tego samego dnia, na Stadionie Miejskim, w godz. 10:00 – 14:30 odbędą się również 3 Igrzyska Biegowe Dzieci i Młodzieży, które towarzyszyć będą obchodom swarzędzkiego dnia dziecka.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *