Bajkowa Kraina Świętego Mikołaja w ETC Swarzędz

Już w najbliższy piątek centrum handlowe ETC Swarzędz wraz ze swoimi klientami rozpocznie świętowanie zbliżających się Mikołajek. Pojawi się zarówno akcent muzyczny, jak i wiele ciekawych atrakcji, przygotowanych nie tylko z myślą o najmłodszych, ale i całych rodzinach. Dodatkowo do 5 grudnia trwać będzie konkurs dla dzieci, w którym do wygrania będzie wymarzony prezent o wartości nawet do 150 zł.

Mikołajkowe atrakcje w ETC Swarzędz zapoczątkuje świąteczny akcent muzyczny: koncert  kolęd i świątecznych przebojów w smoothjazzowych aranżacjach, które wykona kwartet w składzie: Jan Adamczewski (saksofon), Zdzisław Babiarski (piano), Max Wiśniewski (kontrabas) oraz Sławek Tokłowicz (perkusja). Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy piątek, 1 grudnia o godz. 17.00.

Kolejny dzień,  czyli sobota 2 grudnia, to z kolei dzień wielu aktywności oraz ciekawych atrakcji dla całych rodzin, które będą odbywać się w godz. 11.00-18.00. W specjalnie zaaranżowanej strefie, której kolorystyka i klimat przywołają ducha zbliżających się Świąt, będzie można skorzystać z licznych warsztatów. Dzieci będą miały okazję m.in. dekorować pierniki, wykonywać świąteczne skarpety z filcu, ozdabiać bożonarodzeniowe świece oraz mikołajkowe skarpety prezentowe, a także nauczyć się techniki malowania na szkle.

Tego dnia na scenie w ETC Swarzędz nie zabraknie też atrakcji dla miłośników aktywnej zabawy i wypoczynku. Przygotowane zostaną liczne konkursy i zabawy ruchowe, m.in. wyścigi w workach, rzut śnieżką do celu, łowienie w przeręblu, tworzenie najdłuższego rodzinnego łańcucha choinkowego oraz wspólna nauka tańców mikołajkowych ze Śnieżynką. W trakcie dnia pełnego wrażeń dzieci odwiedzi także Święty Mikołaj, z którym będzie można później zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w pięknie zaaranżowanej chatce. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie świąteczna oprawa muzyczna, a także wspólne śpiewanie kolęd i bożonarodzeniowych przebojów.

Dodatkowo, od 1 do 5 grudnia potrwa także konkurs, w którym do wygrania będzie wymarzony prezent o wartości nawet do 150 zł. Aby wziąć w nim udział, trzeba udać się na specjalnie przygotowane stoisko konkursowe w ETC Swarzędz (w niedzielę będzie działać w godz. 12-20, w pozostałe dni – w godz. 13-21) i wypełnić pocztówkę do Świętego Mikołaja, w której należy w jak najbardziej kreatywny sposób opisać swój wymarzony upominek. Chętni będą mogli go także dodatkowo zilustrować. Trójka dzieci, która w najoryginalniejszy
i najpiękniejszy sposób wypełni kartki do Mikołaja, wygra opisane przez siebie podarunki. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia, za pośrednictwem strony internetowej www.etcswarzedz.pl oraz facebookowego profilu centrum: www.facebook.com/etcswarzedz.

Mikołajki w ETC Swarzędz to także doskonała okazja, by odwiedzić nowe sklepy i lokale, które zostały otwarte w centrum w przeciągu ostatniego miesiąca. Od 9 listopada w obiekcie działa salon sieci Reserved, 22.11 otwarta została restauracja Olimp, a już w tym tygodniu dołączą do nich także butiki Vistuli oraz Wólczanki, a także jedna z ulubionych w Swarzędzu restauracji z kuchnią włoską w nowej odsłonie i pod nową nazwą – Saporita (dawniej Don Lucci).

ETC Swarzędz to jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce, które od lipca 2016 do 7 października 2017 roku przeszło całkowitą metamorfozę. Centrum po modernizacji zajmuje 20 tys. mkw., na której mieści się 80 lokali handlowo-usługowych. Ofertę tworzą zarówno znane sieciowe marki, takie jak Intermarché, Diverse, KiK, Martes Sport, Deichmann, Swiss, CCC, Rossmann, Drogeria Natura, Empik, Top Secret, Yes, Smyk, Pepco, 5-10-15 czy RTV Euro AGD, jak również lokalni najemcy: Piekarnia Natura, sklepy Mine Wine, Kids OK, Prestige Obuwie, MB Bielizna oraz Biuro Podróży Jamajka, klub fitness 2B Active czy sala zabaw Kulkids. ETC Swarzędz jest także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi, a także dysponuje parkingiem dla klientów, mieszczącym prawie 1000 aut oraz miejsca postojowe dla rowerów.

One thought on “Bajkowa Kraina Świętego Mikołaja w ETC Swarzędz

  • 29 listopada 2017 at 11:47
    Permalink

    Już się nie mogę doczekać. Chyba bardziej niż moje dziecko. Uwielbiam te świąteczne klimaty. Nadchodzący czas jest zawsze dla mnie przyjemnym relaksem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *