8.bieg 10 km Szpot Swarzędz – Ostatnie godziny zapisów!!!

Chociaż na wiele rzeczy mamy wpływ, to na jedną absolutnie żadnego, czyli na upływający czas. Na listach startowych mamy od kilku dni ponad 2 000 biegaczek i biegaczy, a na zapisanie się do udziału w 8.biegu 10 km Szpot Swarzędz pozostały nam dosłownie godziny – powiedział Marek Wajer rzecznik prasowy biegu. Nieprzekraczalny termin, to godzina 23:59:59 w poniedziałek, czyli 20 maja 2019 roku. Wpisowe aktualnie wynosi 59 złotych  – dodał M. Wajer .

Przypomnijmy, że bieg wystartuje w niedzielę 2 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 z najszerszej arterii komunikacyjnej Swarzędza, ulicy Cieszkowskiego . Meta znajdować się będzie na tartanowej bieżni Stadionu Miejskiego przy ulicy Święty Marcin 1. Nagrodą główną, a zostanie ona rozlosowana wśród wszystkich uczestników, którzy pokonają dystans w regulaminowym czasie do 90 minut,  uprzednio wypełnią prawidłowo kupon konkursowy – jest w tym roku samochód Suzuki Celerio . W każdej z 13-tu kategorii wiekowych po nagrody zostanie poproszonych po 6-ciu pierwszych biegaczy . Łącznie z klasyfikacją generalną oraz nagrodami rzeczowymi od Saucony, firmy grawerswarzedz.pl, RH Medic na scenę po nagrody zostanie zaproszonych niemal 200 osób.

Natomiast godzinę wcześniej, czyli o 10.00 na liczącej około 1 200 metrów trasie rywalizować będą uczestnicy historycznego, bo 1.Biegu rodzinnego . Za linią mety stanie tradycyjnie Dzwon Rekordzisty, za pomocą którego każdy, kto ustanowi nowy rekord życiowy będzie mógł ten fakt obwieścić całemu światu .

Zapisy na obydwa biegi możliwe są zatem jeszcze do godziny 23:59:59 w poniedziałek 20 maja 2019 roku za pośrednictwem strony www.biegi.szpot.pl .

Zapraszamy do Swarzędza !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: