Lodowisko przy Pływalni Wodny Raj czynne do 1 marca 2026 roku

Sezon zimowy zbliża się do zakończenia, a lodowisko przy Pływalni Wodny Raj czynne do 1 marca 2026 roku pozostaje dostępne dla mieszkańców i wszystkich miłośników jazdy na łyżwach jeszcze tylko przez kilka dni.

Obiekt będzie funkcjonował do 1 marca włącznie. Kasy są otwarte codziennie w godzinach od 9:30 do 20:30. To ostatnia okazja w tym sezonie, aby skorzystać z tafli i aktywnie spędzić czas w zimowej scenerii.

W okresie ferii zimowych obowiązuje promocyjna cena biletów dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia – wejście kosztuje 15 zł za 75 minut. Oferta ma zachęcić do aktywnego wypoczynku podczas przerwy od zajęć szkolnych.

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszaja do odwiedzenia lodowiska przed zakończeniem sezonu i skorzystania z dostępnych jeszcze terminów.

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie na swarzedz24.pl.

Lodowisko przy Pływalni Wodny Raj czynne do 1 marca 2026 roku
Lodowisko przy Pływalni Wodny Raj czynne do 1 marca 2026 roku

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *