Niezły Cyrk w Swarzędzu: Cyrk Astoria zaprasza we wtorek 2 marca

W Swarzędzu, we wtorek 2 marca wystąpi Cyrk Astoria – mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria.

Cyrk tak zachęca do udziału w spektaklu: w ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”! Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”.

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu – te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy. Fani znanego programu  „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Kiedy i gdzie?

Spektakl Cyrku Astoria – Swarzędz, ul. Cieszkowskiego / Cmentarna, 02.03.2021, wtorek, godzina 17:00. Odbędzie się tylko jedno show!

Cyrk ma również specjalną ofertę:

Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną – bilety w cenie 30 zł dla każdego dostępne będą do nabycia w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny!

Jak informują przedstawiciele Cyrku Astoria: “Namiot jest dobrze ogrzewany. Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami. Prosimy jednak o zabranie ze sobą maseczki”.

Więcej informacji na stronie Cyrku na Facebooku (zobacz tutaj).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Cyrk Astoria w Swarzędzu

 

Cyrk Astoria w Swarzędzu
W Swarzędzu, we wtorek 2 marca wystąpi Cyrk Astoria

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.